З історії школи с. Медівка
У селі Медівка школа працювала безперервно ще з дореволюційних часів. В 1921 році на зміну церковно-приходській відкрито початкову школу, в якій навчалось 40-50 дітей. В 1934 році це вже семирічна, в якій навчалось 230-270 учнів.
В 1958 році - восьмирічна, в якій навчаються всі діти шкільного віку. Школа розташовувалася в трьох старих приміщеннях, які були пристосовані для навчання учнів.
В 1968 році закінчено будівництво нового типового приміщення школи на 320 учнівських місць.
До 1978 року школу закінчили близько 1880 громадян і працювали в різних галузях народного господарства. В сільському господарстві – 396 чоловік; з них механізаторами – 97 чоловік, агрономами – 19, зоотехніками – 23, ветлікарями – 3, інженерами с/г – 16 чол.
Працюють в інших галузях народного господарствах біля 1300 осіб: вчителями – 27, лікарями – 6, фельдшерами – 9, інженерами – 12, механіками – 6, електриками – 11, бухгалтерами і економістами – 13, геологами – 5, художниками – 3, аптекарями - 1, військовослужбовцями – 17, науковими працівниками – 17, працівниками держапарату – 7 осіб. З 1972 року всі випускники нашої школи здобувають середню освіту.
Відомі випускники нашої школи
Випускниками школи були:
- Інгульський Петро Мокійович – відомий письменник-публіцист
- Стафійчук Іван Йосипович – міністр заготівель сг продуктів
- Руденко Василь Іванович – начальник обласного торгуправління
- Руденко Іван Іванович – заступник начальника сг управління Вінницької області
- Середа Юрій Олексійович – кандидат технічних наук
- Матківський Ігор Іванович – доктор математичних наук
- Луцишин Іван Васильович – завідуючий навчальною частиною Барського автодорожнього технікуму
- Цимбалюк Олександр Федорович – начальник промислового району Мурманська.
Гордістю школи й села впродовж кількох десятиліть була Червінська Єва Захарівна, учитель біології, хімії та географії, учитель-методист, відмінник народної освіти, кавалер орденів „Знак пошани”, Трудового Червоного Прапора та медалі „За трудову доблесть”.