Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Медівка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
24 Червня 2019 р

Команда волейболісток - "Медівка"

Спортивні досягнення волейбольної команди вже нікого не дивують, але щоразу заставляють всіх з гордістю говорити про нашу збірну волейбольну команду дівчат, яка не знає празок і  приносить рідній школі чергові перемоги, а з ними - і кубки. Так 2 грудня у місті Іллінці відбулася учнівська спартакіада з волейболу, в якій взяли участь 3 команди: з Медівки, Бабина, Липовця. Наша команда виборола І місце. 

    21 грудня у Вінниці проходив дружній турнір між 5-ма командами: з Вінниці, Ямполя, Жмеринки, Шаргорода та Медівки. Наша команда знову посіла І місце. 24 грудня в спортзалі нашої школи відбувся турнір з волейболу, присвячений Дню Збройних Сил України. В турнірі взяли участь команди з Погребища, Балабанівки, Якимівки та наша команда, яка знову здобула першість. 

     Хочеться відмітити членів збірної,  наших учнів, а саме: учениць 6 класу - Рябоконь Людмилу та Марченко Олександру; учениць 7 класу - Білошкурську Тетяну, Коржанюк Єлизавету, Щур Вікторію та Ямцун Тетяну; учениць 9 класу - Білошкурську Анастасію та Безпалько Лілію. За відмінну підготовку команди подяка незмінному її тренеру - Палюрі Василю Володимировичу.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *